Serwis używa cookies18 Październik 2017 02:20
blankMenu główneblank
blank Strona główna
Dyrektor Szkoły
Nasze atuty
Kadra nauczycielska
Dokumenty szkolne
Oferta edukacyjna
Liceum Ogólnokształcące
Technikum Informatyczne
Technikum Leśne
Technikum Logistyczne
Technikum Architektury Krajobrazu
Szkoły dla Dorosłych
Z życia szkoły
Ubezpieczenie uczniów
Galerie zdjęć
Po drugiej stronie lustra
Rekrutacja
Warunki przyjęcia
Do Pobrania
Dane kontaktowe szkoły
blank
blankblankblank
blankCertyfikat blank
blank

Po wręczeniu certyfikatu napisano o nas:

,,...Jestem dumny, że wśród wielkopolskich szkół istnieją takie, które poprzez swoją profesjonalną działalność przyczyniają się do podnoszenia jakości usług edukacyjnych w naszym regionie, co jest niezwykle ważne u progu wejścia Polski do zjednoczonej Europy...''

Andrzej Nowakowski
Wojewoda Wielkopolski


,,...Jest dla mnie powodem do szczególnej radości fakt, że to właśnie liceum z Chodzieży, jako pierwsza szkoła ponadgimnazjalna i zaledwie trzecia placówka oświatowa w województwie, znalazła się w elitarnym gronie posiadaczy certyfikatu Wielkopolskiego Stowarzyszenia Badań nad Jakością...''

Wojciech Nowaczyk
Burmistrz Miasta Chodzieży


,,...To szczególnie zaszczytne wyróżnienie będzie na pewno pomocne w dalszym funkcjonowaniu Firmy, a także przyczyni się do wysokiej konkurencyjności na trudnych rynkach Unii Europejskiej...''

Anna Górna-Kubacka
Poseł na Sejm RP

blank
blankblankblank
blankKatastrofa w Smoleńskublank
blank
Warszawa

10 kwietnia 2010r. rządowy Tu-154 z prezydentem Lechem Kaczyńskim na pokładzie rozbił się niedaleko lotniska w Smoleńsku. Na pokładzie, oprócz prezydenta, była jego małżonka, parlamentarzyści, szef NBP i prezes IPN. Nikt nie przeżył. Celem podróży były uroczystosci rocznicowe wydarzeń w Katyniu.

Składając hołd ofiarom katastrofy jak również wszystkim poległym w Katyniu uczniowie naszej szkoły zapalili znicze u stóp pomnika ku czci POLEGŁYCH I POMORDOWANYCH ZA POLSKĘ I WOLNOŚĆ.Admin dnia 31-08-10
blankWalentynki 2010blank
blank

W naszej szkole 15.02.2010.r odbył się apel związany z 14.02- dniem Zakochanych . Z tej też okazji klasa druga gimnazjum pod przewodnictwem Pani Ewy Nowak przygotowała program teatralno-wokalny. Uczniowie włożyli spory wkład w przygotowania, prócz samodzielnej nauki ról i piosenek w domu, poświęcili trochę wolnego czasu w ferie, na wspólne próby jak i spotkania pozalekcyjne. 
Drugą nie mniej jednak ważną częścią Świętowania Walentynek, była ogólnoszkolna dyskoteka, która odbyła się w CHDK-u (Chodzieskim Domu Kultury), za którą uczniowie dziękują dyrekcji szkoły oraz opiekunom. 

Katarzyna Bugajska kl.II TI


Admin dnia 10-06-10
blankWigilia Szkolna 2009blank
blank
22 grudnia w ostatnim dniu nauki szkolnej przed Świętami Bożego Narodzenia, wszyscy uczniowie i nauczyciele spotkali się na wspólnej "Szkolnej Wigilii" zorganizowanej przez klasę ILO.
Wspominaliśmy wydarzenia biblijne od stworzenia świata do narodzenia Jezusa, szukając jeszcze raz odpowiedzi na pytanie: dlaczego Jezus przyszedł na świat?

blankDzień Edukacji Narodowej 2009blank
blank

Tegoroczny Dzień Nauczyciela uczciliśmy okolicznościowym apelem już 13 października 2009r. Zgromadzonych powitali w imieniu organizatorów klas III TI i TL Hubert Nowak i Michał Wełnic. Podziękowania, życzenia i prezentacja poezji okolicznościowej wprawiła widzów w zadumę.


blankSUKCESY NASZYCH JUDOKÓW blank
blank

W bieżącym roku szkolnym rozpoczęli naukę w klasie I LO dwaj wyjątkowi bracia. Wprawdzie to nie oni ukradli księżyc, ale mogą się pochwalić innymi wyczynami. W ostatni weekend września Łukasz i Patryk Ziembikiewicz uczestniczyli w turnieju Warsaw Judo Open.


blankPowitanieblank
blank
Zespół Prywatnych Szkół
Ponadgimnazjalnych
w Chodzieży


Pośród wszystkich - żadna nie jest
tak piękna,
kameralna,
przyjazna jak ta...


Dokonywanie wyborów, zwłaszcza dotyczących przyszłości, nie jest rzeczą łatwą. Podjęcie każdej właściwej decyzji, wiąże się z oparciem jej na pełnej i rzetelnej informacji. Temu też ma służyć ta oficjalna strona internetowa.

Przeczytaj cały list>>

blank
blankblankblank
blankPozostało jeszcze...blank
blank
247 dni

do wakacji

blank
blankblankblank
blankLogowanieblank
blank
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
blank
blankblankblank
Powered by PHP-Fusion copyright © 2010-2017 Zespół Prywatnych Szkół Ponadgimnazjalnych w Chodzieży
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.