Serwis używa cookies05 Grudzień 2016 09:23
blankMenu główneblank
blank Strona główna
Dyrektor Szkoły
Nasze atuty
Kadra nauczycielska
Dokumenty szkolne
Oferta edukacyjna
Liceum Ogólnokształcące
Technikum Informatyczne
Technikum Leśne
Technikum Logistyczne
Technikum Architektury Krajobrazu
Szkoły dla Dorosłych
Z życia szkoły
Ubezpieczenie uczniów
Galerie zdjęć
Po drugiej stronie lustra
Rekrutacja
Warunki przyjęcia
Do Pobrania
Dane kontaktowe szkoły
blank
blankblankblank
blankCertyfikat blank
blank

Po wręczeniu certyfikatu napisano o nas:

,,...Jestem dumny, że wśród wielkopolskich szkół istnieją takie, które poprzez swoją profesjonalną działalność przyczyniają się do podnoszenia jakości usług edukacyjnych w naszym regionie, co jest niezwykle ważne u progu wejścia Polski do zjednoczonej Europy...''

Andrzej Nowakowski
Wojewoda Wielkopolski


,,...Jest dla mnie powodem do szczególnej radości fakt, że to właśnie liceum z Chodzieży, jako pierwsza szkoła ponadgimnazjalna i zaledwie trzecia placówka oświatowa w województwie, znalazła się w elitarnym gronie posiadaczy certyfikatu Wielkopolskiego Stowarzyszenia Badań nad Jakością...''

Wojciech Nowaczyk
Burmistrz Miasta Chodzieży


,,...To szczególnie zaszczytne wyróżnienie będzie na pewno pomocne w dalszym funkcjonowaniu Firmy, a także przyczyni się do wysokiej konkurencyjności na trudnych rynkach Unii Europejskiej...''

Anna Górna-Kubacka
Poseł na Sejm RP

blank
blankblankblank
blankSpotkanie z rodzicamiblank
blank
Dyrekcja Zespołu Prywatnych Szkół Ponadgimnazjalnych w Chodzieży
zaprasza rodziców, na spotkanie
które odbędzie się w niedzielę 27 listopada 2016r. o godz. 15.00

Admin dnia 22-11-16
blank11 listopada w naszej szkoleblank
blank

11 listopada każdego roku obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości, by oddać hołd, tym co za naszą Ojczyznę walczyli na różnych drogach wojennych, pod drogowskazami wolności... W naszej szkole 10 listopada 2016 roku młodzież z dużym zaangażowaniem upamiętniła powrót Polski na europejskie mapy poprzez uroczysty apel szkolny, będący słowno - muzyczną refleksją nad odrodzeniem naszej państwowości. W patriotycznych chwilach wspomnień przywołano treści historyczne, dające poczucie przynależności do prastarych piastowskich ziem i naszej tożsamości narodowej. Nasze dzieje historyczne poniosą w przyszłość młode pokolenia i stać będą na straży naszego istnienia.

Zaparszamy do galerii zdjęć


Admin dnia 23-11-16
blankŚwięto Niepodległości -uroczystość pod pomnikiemblank
blank

11 listopada to bardzo ważna data dla Polaków. Tego dnia w 1918 roku- po 123 latach zaborów- Polska odzyskała niepodległość. Święto zostało ustanowione ustawą z dnia 23 kwietnia 1937 roku, zniesione ustawą Krajowej Rady Narodowej 22 lipca 1945 roku, przywrócono je ustawą w okresie transformacji ustrojowej w 1989 roku. Obecnie jest on także ustawowo dniem wolnym od pracy. Mimo tego grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w uroczystości przed Pomnikiem Poległym i Pomordowanym za Polskę i Wolność. Jest to obowiązek każdego z nas ponieważ chcemy dbać o pamięć i groby tych co zginęli za Polskę.

Admin dnia 23-11-16
blankDzień Edukacji Narodowejblank
blank
13 października społeczność szkolna świętowała Dzień Edukacji Narodowej. Apel przygotowała klasa IV Technikum Logistycznego. Opiekę sprawowała p. Agnieszka Piętka-Adryan. Ciepłym słowem i piosenką uczniowie podziękowali nauczycielom i pracownikom szkoły za codzienny trud. Nie zabrakło akcentów humorystycznych - scenki z życia nauczyciela i "konkursu wiedzy o szkole" rozegranego między drużynani uczniów i nauczycieli. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Admin dnia 14-11-16
blankJak się bawi IB -nowe galerie zdjęćblank
blank


Po dwóch miesiącach od Kotowania można powiedzieć, że pierwszaki zadomowiły sie w naszej szkole na dobre. Po spacerze integracyjnymuczniowie klasy IB sprawiają wrażenie zgranego zespołu, na zajęciach z technik samoobrony pokonali już wszystkie swoje słabości, a po "wypadzie" na paintball nie boją się już niczego, nawet matematyki ;-). Zresztą sami zobaczcie na zdjęciach.

Admin dnia 14-11-16
blankPowitanieblank
blank
Zespół Prywatnych Szkół
Ponadgimnazjalnych
w Chodzieży


Pośród wszystkich - żadna nie jest
tak piękna,
kameralna,
przyjazna jak ta...


Dokonywanie wyborów, zwłaszcza dotyczących przyszłości, nie jest rzeczą łatwą. Podjęcie każdej właściwej decyzji, wiąże się z oparciem jej na pełnej i rzetelnej informacji. Temu też ma służyć ta oficjalna strona internetowa.

Przeczytaj cały list>>

blank
blankblankblank
blankPozostało jeszczeblank
blank
150 dni

... do matury

blank
blankblankblank
blankPozostało jeszcze...blank
blank
207 dni

... do wakacji

blank
blankblankblank
blankLogowanieblank
blank
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
blank
blankblankblank
Powered by PHP-Fusion copyright © 2010-2016 Zespół Prywatnych Szkół Ponadgimnazjalnych w Chodzieży
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.