Serwis używa cookies13 Październik 2015 15:34
blankMenu główneblank
blank Strona główna
Dyrektor Szkoły
Nasze atuty
Kadra nauczycielska
Dokumenty szkolne
Oferta edukacyjna
Liceum Ogólnokształcące
Technikum Informatyczne
Technikum Leśne
Technikum Logistyczne
Technikum Architektury Krajobrazu
Szkoły dla Dorosłych
Z życia szkoły
Plan lekcji
Kalendarz roku szkolnego
Kalendarz imprez szkolnych
Galerie zdjęć
Po drugiej stronie lustra
Rekrutacja
Warunki przyjęcia
Do Pobrania
Dane kontaktowe szkoły
blank
blankblankblank
blankCertyfikat blank
blank

Po wręczeniu certyfikatu napisano o nas:

,,...Jestem dumny, że wśród wielkopolskich szkół istnieją takie, które poprzez swoją profesjonalną działalność przyczyniają się do podnoszenia jakości usług edukacyjnych w naszym regionie, co jest niezwykle ważne u progu wejścia Polski do zjednoczonej Europy...''

Andrzej Nowakowski
Wojewoda Wielkopolski


,,...Jest dla mnie powodem do szczególnej radości fakt, że to właśnie liceum z Chodzieży, jako pierwsza szkoła ponadgimnazjalna i zaledwie trzecia placówka oświatowa w województwie, znalazła się w elitarnym gronie posiadaczy certyfikatu Wielkopolskiego Stowarzyszenia Badań nad Jakością...''

Wojciech Nowaczyk
Burmistrz Miasta Chodzieży


,,...To szczególnie zaszczytne wyróżnienie będzie na pewno pomocne w dalszym funkcjonowaniu Firmy, a także przyczyni się do wysokiej konkurencyjności na trudnych rynkach Unii Europejskiej...''

Anna Górna-Kubacka
Poseł na Sejm RP

blank
blankblankblank
blankKotowanie 2015blank
blank
Dnia 16.września 2015r. w naszej szkole odbyło się coroczne święto Kota .Tego dnia uczniowie klas pierwszych zostali pełnoprawnymi uczniami szkoły i mieli możliwość uczestnictwa w świetnej zabawie, która na celu miała integrację pierwszaków ze starszyzną szkolną. "Koty" musiały wykazać się inteligencją, sprytem oraz sprawnością. Zadania,które musieli wykonać uczniowie  to, m.in. taniec, picie soku z cytryny przez butelkę ze smoczkiem, zjedzenie pączka na sznurku, wyławianie jabłek z wody i wiele,wiele innych.
Rywalizacja była zacięta,jednak wygrała klasa IC technikum. Gratulujemy!
W nagrodę zwycięzcy powitają kolejny rocznik w przyszłym roku szkolnym.
"Kotowanie" przygotowała klasa IIA, która w zeszłym roku zwyciężyła podczas tego święta.

Danka Rycyk
Zapraszamy do galerii zdjęć

Admin dnia 22-09-15
blankBiegi Uliczne 2015blank
blank

10 czerwca 2015 r. odbyły się, organizowane szósty raz Sztafetowe Biegi Uliczne dla dzieci i młodzieży. Głównym organizatorem było Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe przy dużej pomocy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Chodzieży.

Na starcie stanęły 33 drużyny – łącznie 165 biegaczy. Odbyły się 4 biegi podzielone na szkoły podstawowe, gimnazjalne, ponadgimnazjalne i grupy nieformalne.

Naszą szkołę roprezentowała drużyna męska w skład której wchodzili:

Paweł Sroka, Daniel Wieroński, Radosław Błaszczyk, Robert Bartkowiak i Kamil Wojtecki.

Nasz zespół zajął 3 miejsce.

Zapraszamy do galerii zdjęć


Admin dnia 25-06-15
blankOJCZYZNA I MYblank
blank
Wiedzieć;
Kim jestem?
Skąd pochodzę?
Gdzie jest moja Ojczyzna?
Na te pytania odpowiedź jest tylko jedna – To jest Polska, to jest nasza tożsamość narodowa i jedyne takie miejsce na ziemi…

Uczniowie klasy IIA LO z panią Hanną Danielewicz wykonali happening p.t: „Mój patriotyzm”. Pod pomnikami upamiętniającymi odwagę i bohaterstwo naszych przodków w walce o niepodległość. Uczniowie prezentowali własne wiersze i myśli o naszej Ojczyźnie. Arek Smolarek napisał taki oto wiersz prezentując własne słowa z serca płynące:
W Europie Środkowej jest pewien kraj,
Rzeczpospolita, oto mój raj!
Od wielu wieków jest niezwyciężona,
Żaden zaborca nie zdołał jej pokonać!
Choć my Polacy często się kłócimy,
Mając wspólnego wroga, zawsze się zjednoczymy!
BÓG,  HONOR, OJCZYZNA,
to hasło Polakom przewodzi,
Dzięki tym trzem wartościom,
Polska się odrodzi.
Gdybym z Ojczyzny musiał wyjechać
I tak bym do niej wrócił,
bo w Polsce chcę umierać…
Choć mój kraj jest mały,
wielki duch w nim tkwi,
W obronie Ojczyzny,
walczyć będę do ostatniej kropli krwi…
AREK SMOLAREK

Admin dnia 08-06-15
blankProfilaktyka a Ty 2015blank
blank

Poniedziałek, 1 czerwca 2015r. czyli Międzynarodowy Dzień Dziecka - w naszej szkole upłynął pod hasłem Wielkiego Zrywu Wolnych Serc czyli Ogólnopolskiego Programu „PaT – Profilaktyka a Ty”, któremu patronuje Komenda Główna Policji. W powiecie chodzieskim za realizację założeń programu odpowiedzialne są klasy o profilu policyjno-wojskowym naszego Liceum Ogólnokształcącego w ścisłej współpracy z Komendą Powiatową Policji w Chodzieży.

Głównym celem programu PaT jest promowanie życia bez przemocy, alkoholu, narkotyków i dopalaczy  a także szeroko rozumianych nawyków zdrowego trybu życia w poczuciu własnej wartości, a wszystko w ogromnym szacunku dla drugiego człowieka w poszanowaniu jego niepowtarzalności i odmienności.  Dzisiejsze wielkie święto rozpoczęło się happeningiem, podczas którego nasi uczniowie pod czujnym okiem Policjantów z KPP w Chodzieży przejechali przez ulice Chodzieży kolumną samochodów policyjnych i wojskowych  zarówno tych współczesnych jak i zabytkowych, wygłaszając hasła programu PaT i prezentując przygotowane wcześniej przez grupę naszych uczniów plakaty o tematyce profilaktycznej. Następnie odbyła się prezentacja zabytkowych samochodów  policyjnych, której dokonał Pan Marek Promiński. W przerwach czas umilały nam występy naszych wspaniałych wokalistek Sandry i Danki z klasy pierwszej LO o profilu policyjno-wojskowym. Kolejnym punktem dzisiejszego świętowania było promowanie zdrowego trybu życia przez taniec.Zabawa była przednia, a to dzięki zaangażowaniu instruktora Pana Tomasza Matza – instruktora Zumby, jak również naszych nauczycieli i oczywiście uczniów. Nie mogło dzisiaj także zabraknąć pięknego pokazu technik samoobrony, który poprowadził nasz trener Bernard Ziembikiewicz wraz z absolwentami – wielokrotnymi  mistrzami Polsk oraz obecnymi uczniami klas policyjnych. Jednym z ostatnich punktów programu PaT była rywalizacja klasowa w rzędach oraz przeciąganie liny, które dostarczyły wielkich emocji. Całe świętowanie zakończyło odczytanie Odezwy społeczeństwa PaT oraz wykonanie Zrywu Wolnych Serc – serc wolnych od uzależnień i przemocy. Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego niezapomnianego Dnia Dziecka – Dnia PaT.


Admin dnia 01-06-15
blankPożegnanie absolwentów w obiektywieblank
blank
Minął już miesiąc od dnia gdy pożegnaliśmy absolwentów. Wszyscy uczniowie oczywiście zazdrościli im rozpoczętych wówczas wakacji.
Minął już miesiąc - oni zakończyli już maturalne zmagania i z drżeniem serca oczekują na wyniki egzaminów, a wszyscy pozostali grzejąc się w coraz cieplejszych promieniach słońca odliczają dni do zakończenia roku szkolnego. Zanim to jednak nastąpi powspominajmy tegoroczne pożegnanie absolwentów. Zapraszamy do galerii zdjęć>>


Admin dnia 01-06-15
blankPowitanieblank
blank
Zespół Prywatnych Szkół
Ponadgimnazjalnych
w Chodzieży


Pośród wszystkich - żadna nie jest
tak piękna,
kameralna,
przyjazna jak ta...


Dokonywanie wyborów, zwłaszcza dotyczących przyszłości, nie jest rzeczą łatwą. Podjęcie każdej właściwej decyzji, wiąże się z oparciem jej na pełnej i rzetelnej informacji. Temu też ma służyć ta oficjalna strona internetowa.

Przeczytaj cały list>>

blank
blankblankblank
blankPozostało jeszcze...blank
blank
255 dni

... do wakacji

blank
blankblankblank
blankLogowanieblank
blank
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
blank
blankblankblank
Powered by PHP-Fusion copyright © 2010-2015 Zespół Prywatnych Szkół Ponadgimnazjalnych w Chodzieży
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.