Serwis używa cookies01 Wrzesień 2016 05:34
blankMenu główneblank
blank Strona główna
Dyrektor Szkoły
Nasze atuty
Kadra nauczycielska
Dokumenty szkolne
Oferta edukacyjna
Liceum Ogólnokształcące
Technikum Informatyczne
Technikum Leśne
Technikum Logistyczne
Technikum Architektury Krajobrazu
Szkoły dla Dorosłych
Z życia szkoły
Plan lekcji
Kalendarz roku szkolnego
Kalendarz imprez szkolnych
Galerie zdjęć
Po drugiej stronie lustra
Rekrutacja
Warunki przyjęcia
Do Pobrania
Dane kontaktowe szkoły
blank
blankblankblank
blankCertyfikat blank
blank

Po wręczeniu certyfikatu napisano o nas:

,,...Jestem dumny, że wśród wielkopolskich szkół istnieją takie, które poprzez swoją profesjonalną działalność przyczyniają się do podnoszenia jakości usług edukacyjnych w naszym regionie, co jest niezwykle ważne u progu wejścia Polski do zjednoczonej Europy...''

Andrzej Nowakowski
Wojewoda Wielkopolski


,,...Jest dla mnie powodem do szczególnej radości fakt, że to właśnie liceum z Chodzieży, jako pierwsza szkoła ponadgimnazjalna i zaledwie trzecia placówka oświatowa w województwie, znalazła się w elitarnym gronie posiadaczy certyfikatu Wielkopolskiego Stowarzyszenia Badań nad Jakością...''

Wojciech Nowaczyk
Burmistrz Miasta Chodzieży


,,...To szczególnie zaszczytne wyróżnienie będzie na pewno pomocne w dalszym funkcjonowaniu Firmy, a także przyczyni się do wysokiej konkurencyjności na trudnych rynkach Unii Europejskiej...''

Anna Górna-Kubacka
Poseł na Sejm RP

blank
blankblankblank
blankKomunikatyblank
blank

1) Matura poprawkowa:

- pisemna: matematyka- 23 sierpnia godz. 9.00 (wtorek);

- ustna: język angielski i język niemiecki - 24 sierpnia godz. 11.00 (środa);

 

 

2) Egzaminy poprawkowe zwykłe:
- 29 sierpnia (poniedziałek) g. 9.00  – język polski,  języki obce;

- 30 sierpnia (wtorek) g. 9.00 – matematyka, g.11.00 - pozostałe przedmioty;

 

 

3) Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 – 1 września (czwartek) br. godz. 9.00 na boisku szkolnym

 

 

4) Osoby zakwaterowane w internacie przyjeżdżają 31 sierpnia tj. w środę na godz. 15.00 i zgłaszają się na boisku szkolnym.


blankPilny komunikat dotyczący egzaminu maturalnego w sesji poprawkowejblank
blank
Dyrekcja Zespołu Prywatnych Szkół ponadgimnazjalnych w Chodzieży zwraca sie z prośbą do osób, które nie zdały egzaminu maturalnego o zapoznanie się z KOMUNIKATEM OKE -Egzamin maturalny w sesji „poprawkowej" - sierpień 2016.
Osoby uprawnione do poprawki w sierpniu proszone są o wypełnienie stosownych oświadczeń dostępnych w/w linku i złożenie do 12 lipca 2016 w sekretariacie szkoły w Chodzieży przy ul. Mickiewicza 3.

blankObóz językowo-wypoczynkowy w Dźwirzynieblank
blank

W dniach 02-09.06.2016 uczniowe naszej szkoły przebywali na obozie matematyczno-językowym w ośrodku wypoczynkowym "U Gorgona" w Dźwirzynie.

Młodzież łączyła naukę z zabawą, sportem i plażowaniem. Każdego dnia uczestniczyliśmy w zajęciach z języka niemieckiego i matematyki, które pogłębiały zakres naszej wiedzy, a sposób prowadzenia tych zajęć powodował, że chętnie pojawialiśmy się w wyznaczonych miejscach mimo wczesnej pory.

Energii do działania dodawały nam codzienne, poranne biegi brzegiem morza.

Każdego dnia , po  zajęciach korzystaliśmy z dobrodziejstw pięknej pogody: spacerowaliśmy (np. nad jezioro Resko, ulicami Dźwirzyna), wieczorem oglądaliśmy zachód słońca, graliśmy w różne gry zespołowe na orliku (np. piłka nożna, siatkówka, mini golf), część z nas ćwiczyła na siłowni. Jeden dzień poświęciliśmy na wycieczkę do Kołobrzegu, gdzie miło spędziliśmy czas na molo i promenadzie. Kilkoro z nas wspięło się nawet na latarnię morską.

Niedzielnym popołudniem wędrowaliśmy całą grupą brzegiem morza do sąsiedniej miejscowości wypoczynkowej – do Mrzeżyna (wróciliśmy w ten sam sposób).

Wielu atrakcji i niezapomnianych wrażeń dostarczył nam dzień sportowy. Rywalizacja tak nas wymęczyła, że utraconą energie musieliśmy zregenerować pysznym jedzonkiem z grilla. Ostatniego dnia zorganizowaliśmy podchody. Zabawa była dowodem na to, że grupa świetnie się zintegrowała i potrafiła ze sobą współpracować.

Cała grupa będzie bardzo miło wspominać ten wyjazd. Opalone, uśmiechnięte buzie, milion zdjęć, nowe znajomości i wspaniałe wspomnienia zostaną w naszych głowach na długo :) .

Sara, Maja, Zuzia II A LO

Zapraszamy na chwilę wspomnień:


Admin dnia 16-06-16
blankProfilaktyka a TY 2016blank
blank

Admin dnia 10-06-16
blankCisza jak tablank
blank
"Sza, cicho sza, czas na ciszę,
Tę, którą w swym sercu słyszysz..." /A. Mogielnicki/

W naszej szkole zapanowała chwilowa cisza, korytarze świecą pustką. Pożegnaliśmy klasy maturalne LO i technikum. Maturzyści mają już za sobą wszystkie egzaminy.
Świadomość, że skończyła się szkoła, napełnia ich radością. Na zdjęciu jeszcze pocili się na próbnej maturze z matematyki, dziś z niecierpliwością czekają na wyniki matur, które będą znane 5 lipca.
Uczniowie technikum są tuż przed kolejną odsłoną egzaminów zawodowych i z pewnością nie jest im do śmiechu. Dla nich jest to pewnie cisza przed burzą.
Uczniowie klas I LO kończą właśnie obóz w Dźwirzynie -z pewnością będą przeżywać ciszę po burzy.

Mnie ta cisza na "okienku" i zbliżający się koniec roku szkolnego skłania jak zwykle do refleksji na temat swojej pracy ale też na temat specyfiki pracy w naszym zespole szkół.


blankPowitanieblank
blank
Zespół Prywatnych Szkół
Ponadgimnazjalnych
w Chodzieży


Pośród wszystkich - żadna nie jest
tak piękna,
kameralna,
przyjazna jak ta...


Dokonywanie wyborów, zwłaszcza dotyczących przyszłości, nie jest rzeczą łatwą. Podjęcie każdej właściwej decyzji, wiąże się z oparciem jej na pełnej i rzetelnej informacji. Temu też ma służyć ta oficjalna strona internetowa.

Przeczytaj cały list>>

blank
blankblankblank
blankPozostało jeszcze...blank
blank
0 dni

... wakacji

blank
blankblankblank
blankLogowanieblank
blank
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
blank
blankblankblank
Powered by PHP-Fusion copyright © 2010-2016 Zespół Prywatnych Szkół Ponadgimnazjalnych w Chodzieży
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.