Serwis używa cookies26 Październik 2014 00:02
blankMenu główneblank
blank Strona główna
Dyrektor Szkoły
Nasze atuty
Kadra nauczycielska
Dokumenty szkolne
Oferta edukacyjna
Liceum Ogólnokształcące
Technikum Informatyczne
Technikum Leśne
Technikum Logistyczne
Technikum Architektury Krajobrazu
Szkoły dla Dorosłych
Z życia szkoły
Plan lekcji
Kalendarz roku szkolnego
Kalendarz imprez szkolnych
Galerie zdjęć
Po drugiej stronie lustra
Rekrutacja
Warunki przyjęcia
Do Pobrania
Dane kontaktowe szkoły
blank
blankblankblank
blankCertyfikat blank
blank

Po wręczeniu certyfikatu napisano o nas:

,,...Jestem dumny, że wśród wielkopolskich szkół istnieją takie, które poprzez swoją profesjonalną działalność przyczyniają się do podnoszenia jakości usług edukacyjnych w naszym regionie, co jest niezwykle ważne u progu wejścia Polski do zjednoczonej Europy...''

Andrzej Nowakowski
Wojewoda Wielkopolski


,,...Jest dla mnie powodem do szczególnej radości fakt, że to właśnie liceum z Chodzieży, jako pierwsza szkoła ponadgimnazjalna i zaledwie trzecia placówka oświatowa w województwie, znalazła się w elitarnym gronie posiadaczy certyfikatu Wielkopolskiego Stowarzyszenia Badań nad Jakością...''

Wojciech Nowaczyk
Burmistrz Miasta Chodzieży


,,...To szczególnie zaszczytne wyróżnienie będzie na pewno pomocne w dalszym funkcjonowaniu Firmy, a także przyczyni się do wysokiej konkurencyjności na trudnych rynkach Unii Europejskiej...''

Anna Górna-Kubacka
Poseł na Sejm RP

blank
blankblankblank
blankDebata Społeczna "Decydujmy wspólnie"blank
blank
9 września br. na zaproszenie Komendanta Powiatowego Policji w Chodzieży uczniowie naszego liceum wraz z panem wicedyrektorem Bogdanem Magdziarzem wzięli udział w debacie społecznej dotyczącej poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego.
W spotkaniu wzięli udział Wojewoda Wielkopolski Pan Piotr Florek, Zastępca Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji mł.insp. Rafał Kozłowski oraz przedstawiciele władz samorządowych ze Starostą Chodzieskim Panem Julianem Hermaszczukiem na czele.
Udział w debacie był dla naszych licealistów ciekawym doświadczeniem.


Admin dnia 20-10-14
blankCertyfikat Najwyższej Jakości w Edukacjiblank
blank
Z wielką satysfakcją pragniemy poinformować, że po raz piąty w historii, naszej szkole  został przyznany Certyfikat Najwyższej Jakości w Edukacji. Kapituła Wielkopolskiego Stowarzyszenia Badań Nad Jakością, na czele z jej przewodniczącym Wiktorem Gabrusewiczem  doceniała nasze starania  i jakość, która od wielu lat jest wyznacznikiem naszej pracy. 
Piękna gala wręczenia Certyfikatów Najwyższej Jakości odbyła się dnia 17 września br. w budynku Wagi Miejskiej na Starym Rynku w Poznaniu. Certyfikat odebrał z rąk Prezesa WSBJ, Pana Michała Grześkowiaka Dyrektor Zespołu Prywatnych Szkół Ponadgimnazjalnych w Chodzieży – Pan Gorgoniusz Przybyszewski, który otrzymał także drugie niezwykle zaszczytne-indywidualne wyróżnienie – IKAR BIZNESU ROKU 2014. Naszą szkołę reprezentowali także: wicedyrektor szkoły Pan Bogdan Magdziarz, Pan Lech Spitulski oraz najlepszy uczeń w historii szkoły – Tomasz Leśny. Na uroczystości obecny był także Pan Wicestarosta Powiatu Chodzieskiego Mirosław Juraszek, który wręczył list gratulacyjny w imieniu Pana Starosty Juliana Hermaszczuka . Jesteśmy przekonani, że zdobyty Certyfikat Najwyższej Jakości przyczyni się do jeszcze lepszej pracy przede wszystkim na rzecz każdego obecnego naszego ucznia. Mamy także nadzieję, że kolejne roczniki absolwentów gimnazjów, szukający wyjątkowej oferty kształcenia ponadgimnazjalnego coraz chętniej będą z niej korzystały.


Admin dnia 20-10-14
blankObóz kompetencyjny w Kiekrzu dla uczniów klas III LOblank
blank
W dniach 7-8.10.2014r. w Kiekrzu  w pięknym ośrodku żeglarskim „Nawigare”, odbył się obóz kompetencyjny z udziałem naszych kadetów, zorganizowany przez KWP w Poznaniu.
W pierwszym dniu zajęcia odbywały się od godz. 10.00 do godz. 1.00 w nocy.  Zajęcia  z udziałem psychologów z UAM w Poznaniu były bardzo intensywne i ciekawe. Prowadzono ł trening kompetencyjny  oraz zajęcia z Multi-Selektu.  Następnie  ćwiczono na torze sprawnościowym a dzień zakończono grą strategiczną ”Mafia”.
Drugi dzień zajęć odbył się w kampusie UAM na Morasku,  gdzie wykłady prowadziła  wykładowcy z  uniwersytetu.  Powrót do domu odbywał się w świetnych nastrojach z przekonaniem,  że warsztaty  były potrzebne i należy je koniecznie powtarzać w przyszłości.

Admin dnia 20-10-14
blankObóz szkoleniowy w Kiekrzu dla uczniów klas II LOblank
blank
W dniach 22-24 września 2014 roku młodzież z klas drugich liceum ogólnokształcącego o profilu policyjno-wojskowym uczestniczyła w warsztatach szkoleniowych organizowanych przez Komendę Wojewódzką w Poznaniu. Warsztaty odbywały się w Kiekrzu w ośrodku żeglarskim o nazwie "NAVIGARE".
Już pierwszego dnia po zakwaterowaniu uczniowie przystąpili do biegu patrolowego, podczas którego należało wykonać kilka zadań. Ich treść była ukryta w różnych miejscach w terenie, co pozwoliło Nam zapoznać się z okolicą. Młodzież wzięła udział w szeregu szkoleń taktyczno-sprawnościowych, zajęciach z musztry policyjnej i wojskowej oraz zajęciach z żeglarstwa przy jeziorze Kierskim. Dodatkowo Kształcono umiejętności z zakresu techniki samoobrony i daktyloskopii. Uczniowie mieli okazję zapoznać się ze sprzętem policyjnym takim jak broń palna czy kajdanki, jak również ze specjalistycznym robotem pirotechnicznym, który pomaga policjantom likwidować zagrożenia. Nie brakowało również zajęć integracyjnych, podczas których mogliśmy poznać naszych rówieśników z innych szkół. Przy wspólnym ognisku bawiliśmy się świetnie ;-)
Obóz miał na celu poszerzenie wiedzy i podniesienie sprawności fizycznej uczniów, którzy w przyszłości pragną założyć mundur. Pozwolił lepiej poznać specyfikę służb mundurowych i zdobyć nowe doświadczenia.
Zapraszamy do galerii zdjęć z obozu>>
Oriana Boguszyńska kl.IIA

Admin dnia 18-10-14
blankPAT w Koninieblank
blank
Wszyscy pamiętamy nasze szkolne PaT-owanie. Program "Profilaktyka a Ty" realizowany jest w ramach Programu "Razem bezpieczniej".
PaT w Chodzieży to jedna z wielu akcji organizowanych w całym kraju. Ich uczestnicy tworzą swego rodzaju społeczność, która spotyka się co roku na "Przystanku PaT", promującym wśród młodych ludzi modę na życie wolne od uzależnień i używek.
Organizatorem IX Przystanku PaT był Konin. Oczywiście w Koninie byli również przedstawiciele naszej szkoły . Zapraszamy do galerii zdjęć>>

Admin dnia 08-10-14
blankPowitanieblank
blank
Zespół Prywatnych Szkół
Ponadgimnazjalnych
w Chodzieży


Pośród wszystkich - żadna nie jest
tak piękna,
kameralna,
przyjazna jak ta...


Dokonywanie wyborów, zwłaszcza dotyczących przyszłości, nie jest rzeczą łatwą. Podjęcie każdej właściwej decyzji, wiąże się z oparciem jej na pełnej i rzetelnej informacji. Temu też ma służyć ta oficjalna strona internetowa.

Przeczytaj cały list>>

blank
blankblankblank
blankPozostało jeszczeblank
blank
188 dni

... do matury

blank
blankblankblank
blankPozostało jeszcze...blank
blank
244 dni

... do wakacji

blank
blankblankblank
blankLogowanieblank
blank
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
blank
blankblankblank
Powered by PHP-Fusion copyright © 2010-2014 Zespół Prywatnych Szkół Ponadgimnazjalnych w Chodzieży
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.