Serwis używa cookies21 Kwiecień 2015 04:54
blankMenu główneblank
blank Strona główna
Dyrektor Szkoły
Nasze atuty
Kadra nauczycielska
Dokumenty szkolne
Oferta edukacyjna
Liceum Ogólnokształcące
Technikum Informatyczne
Technikum Leśne
Technikum Logistyczne
Technikum Architektury Krajobrazu
Szkoły dla Dorosłych
Z życia szkoły
Plan lekcji
Kalendarz roku szkolnego
Kalendarz imprez szkolnych
Galerie zdjęć
Po drugiej stronie lustra
Rekrutacja
Warunki przyjęcia
Do Pobrania
Dane kontaktowe szkoły
blank
blankblankblank
blankCertyfikat blank
blank

Po wręczeniu certyfikatu napisano o nas:

,,...Jestem dumny, że wśród wielkopolskich szkół istnieją takie, które poprzez swoją profesjonalną działalność przyczyniają się do podnoszenia jakości usług edukacyjnych w naszym regionie, co jest niezwykle ważne u progu wejścia Polski do zjednoczonej Europy...''

Andrzej Nowakowski
Wojewoda Wielkopolski


,,...Jest dla mnie powodem do szczególnej radości fakt, że to właśnie liceum z Chodzieży, jako pierwsza szkoła ponadgimnazjalna i zaledwie trzecia placówka oświatowa w województwie, znalazła się w elitarnym gronie posiadaczy certyfikatu Wielkopolskiego Stowarzyszenia Badań nad Jakością...''

Wojciech Nowaczyk
Burmistrz Miasta Chodzieży


,,...To szczególnie zaszczytne wyróżnienie będzie na pewno pomocne w dalszym funkcjonowaniu Firmy, a także przyczyni się do wysokiej konkurencyjności na trudnych rynkach Unii Europejskiej...''

Anna Górna-Kubacka
Poseł na Sejm RP

blank
blankblankblank
blankPamięci Żołnierzy Wyklętych...blank
blank
„W hołdzie „Żołnierzom Wyklętym” – bohaterom antykomunistycznego podziemia, którzy w obronie niepodległego bytu Państwa Polskiego, walcząc o prawo do samostanowienia i urzeczywistnienie dążeń demokratycznych społeczeństwa polskiego, z bronią w ręku, jak i w inny sposób, przeciwstawiali się sowieckiej agresji i narzuconemu siłą reżimowi komunistycznemu… ”

1.03.2015 miało miejsce podsumowanie I etapu regionalnego IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Żołnierze wyklęci - bohaterowie niezłomni". Uczennica z naszej szkoły Magdalena Zawisła zajęła drugie miejsce w kategorii prace plastyczne - szkoły ponadgimnazjalne.

blankBojowa IAblank
blank
W tradycji klas policyjno-wojskowych jest paintball pod opieką pana L. Spitulskiego -nauczyciela przedmiotów policyjnych.

Choć szczegóły tej operacji wojskowej były utajnione i pilnie strzeżone przez jakiś czas, w końcu udało się nam przejąć mikrofilmy ze zdjęciami z tej akcji ;-)

Zapraszamy do archiwum X klasy IA

Admin dnia 12-03-15
blankMagda Zawisła wyróżniona na ogólnopolskim konkursie plastycznym "Moje Anioły"blank
blank
Dnia 05.03.2015r. w Młodzieżowym Domu Kultury im. Janusza Korczaka w Chodzieży o godz. 17:00 odbyło się uroczyste podsumowanie III konkursu Ogólnopolskiego “ Moje anioły”.
Nasza uczennica klasy IIIc Magdalena Zawisła otrzymała wyróżnienie honorowe w postaci “Klasyfikacji Do Wystawy Pokonkursowej”. Swoją obecnością MDK zaszczycili: v-ce Starosta Chodzieski Mirosław Juraszek i Przewodnicząca Rady Miejskiej Mirosława Kutnik. Na uroczystość przybyli laureaci konkursu z różnych zakątków Polski. Na konkurs wpłynęły 2063 prace – kompozycje na płaszczyźnie i przestrzenne. Prace oceniane były w czterech kategoriach wiekowych :
6-9 lat, 10-12 lat, 13-15 lat i powyżej 15 lat.
Przyznano miejsca, wyróżnienia i wyróżnienia honorowe w formie kwalifikacji do wystawy.
Gratulujemy naszej uczennicy takiego wyróżnienia i zapraszamy do galerii "Moje Anioły"

Admin dnia 12-03-15
blankWarto się uczyć!blank
blank
Za nami koniec I semestru i ferie zimowe, czas podsumowań i nowych postanowień. W czasie gdy maturzyści "walczą" z arkuszami maturalnymi, młodsi uczniowie popadają w wiosenne rozleniwienie. Zanim więc w głowach zaczną się rodzić wakacyjne plany, warto wspomnieć, że do wakacji jescze ponad 100 dni, które warto poświęcić na naukę. Może to brzmi jak wytarty slogan ale czy na pewno?
Na zdjęciu uśmiechaja się do nas trzy stypendystki Prezesa Rady Ministrów  z naszej szkoły - Alicja Musiałowska z klasy IILO, Weronika Serafinowicz z klasy II Technikum Logistycznego i Magdalena Zawisła z klasy III Technikum Architektury Krajobrazu.
Dziewczęta znalazły się wśród 312 uczniów w wielkopolsce, którzy odebrali stypendia PRM z rąk wojewody wielkopolskiego i wielkopolskiego kuratora oświaty.
Stypendium (wypłacane od września do czerwca) trafia do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy uzyskali najwyższą średnią w szkole w poprzednim roku szkolnym i są w jakiejś dziedzinie wyjątkowo uzdolnieni.
Jak widać więc warto sie uczyć - zachęcamy Was aby powalczyć o miano najlepszego w swojej szkole!

Admin dnia 11-03-15
blankStudniówka 2015blank
blank
Polonez, koniczynki, radość i zabawa -jednym słowem STUDNIÓWKA 2015.
Na tradycyjnym balu bawiły się klasy IIIa i IIIb Liceum Ogólnokształcącego i klasa IV Technikum Informatycznego oraz dyrekcja i pracownicy Zespołu Prywatnych Szkół Ponadgimnazjalnych w Chodzieży.
Zapraszamy do galerii zdjęć

Admin dnia 11-03-15
blankPowitanieblank
blank
Zespół Prywatnych Szkół
Ponadgimnazjalnych
w Chodzieży


Pośród wszystkich - żadna nie jest
tak piękna,
kameralna,
przyjazna jak ta...


Dokonywanie wyborów, zwłaszcza dotyczących przyszłości, nie jest rzeczą łatwą. Podjęcie każdej właściwej decyzji, wiąże się z oparciem jej na pełnej i rzetelnej informacji. Temu też ma służyć ta oficjalna strona internetowa.

Przeczytaj cały list>>

blank
blankblankblank
blankPozostało jeszczeblank
blank
11 dni

... do matury

blank
blankblankblank
blankPozostało jeszcze...blank
blank
67 dni

... do wakacji

blank
blankblankblank
blankLogowanieblank
blank
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
blank
blankblankblank
Powered by PHP-Fusion copyright © 2010-2015 Zespół Prywatnych Szkół Ponadgimnazjalnych w Chodzieży
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.